Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Coś się kończy, coś się zaczyna.


Księga

Zobacz
Wpisz się


Archiwum

2008
Listopad
PaździernikLink i


wjo.plCoś się kończy, coś się zaczyna.

Nawet nie wyobrażacie sobie, jak się cieszę, że nie napisałam notki kilka dni temu, tylko spokojnie przeczekałam doła. Mielibyście taki poemat na temat mojego stanu psychicznego, że po 1/4 nie mielibyście cierpliwości tego czytać.
Dostałam 5 z majcy. Jestem z siebie dumna :) Chociaż gdybym była pytana lekcję wcześniej, pewnie dostałabym kolejną pałkę do kolekcji. Tak dzieci, należy odrabiać zadania, bo później ma się zaległości.
Nasza paczka przeżywa kryzys. Majkel przepisuje się do innej szkoły(profil humanistyczny mu się znudził). Jordan próbuje podlizać się "tym fajnym" i poszliśmy w odstawkę. Cóż, bywa. Ciekawa jestem tylko co zrobi, kiedy zorientuje się, że wcale nie jest przez nich aż tak lubiany. Ciekawe, co my zrobimy.
Panie P. Smutno mi bez pana, 2 tygodnie niewidzenia się, to dla mnie za dużo :/ Więc proszę pojawić się na piątkowej wspinaczce, bo w przeciwnym razie ja zjawię się w pańskim akademiku i na długo zapamięta pan tą wizytę ^^

petit 5/11/2008 19:27:34 [Powrót] Komentuj| Lay&html by Misuri dla www.szablonart.za.pl |