Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Domek Hagrida


Księga

Zobacz
Wpisz się


Archiwum

2008
Listopad
PaździernikLink i


wjo.plDomek Hagrida

Chciałabym powiedzieć, że dzisiaj był dobry dzień. Niestety uniemożliwia mi to M. Miał doła z prawdziwego zdarzenia. Może nawet i dolinę. "Jeśli emo nienawidzi swojego życia, to jestem największym emo w całej szkole, a jesień mi o tym przypomina". Nie wnikałam.
Z drugiej strony mieliśmy świetną fazę. Wszystko zaczęło się od dość niewiarygodnej opowieści Michała, jakoby na Kozłówku był jakiś niedokończony budynek, pilnowany przez dwóch ochroniarzy, w którym są trupy. Podobno jest jakieś filmik na youtube. PODOBNO. Nie mniej jednak wybieramy się tam. Tak samo jak do szkieletora(niedokończony blok przy rondzie mogilskim bodajże). I do nawiedzonego domu koło Wieliczki. Ale zaczynamy od zabitej deskami i grożącej zawaleniem kamienicy koło szkoły. Dzisiaj na rozgrzewkę szperaliśmy na Kazimierzu. Dowiedzieliśmy się, że koło liceum mamy kort tenisowy i domek Hagrida :) Zamieszę zdjęcie.

petit 27/10/2008 18:28:31 [Powrót] Komentuj| Lay&html by Misuri dla www.szablonart.za.pl |