Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Ja chcę znów gimnazjum!


Księga

Zobacz
Wpisz się


Archiwum

2008
Listopad
PaździernikLink i


wjo.plJa chcę znów gimnazjum!

Mało ambitna notka, ale cóż. Bywa. Właśnie załamałam się psychicznie.
Moja była nauczycielka od chemii mówiła:"w liceum to nie będziecie wiedzieli, w co palce włożyć, żeby było dobrze". Nie no, ja tam doskonale wiem, gdzie te palce wkładać. Tylko że jej chodziło o naukę i właśnie teraz muszę przyznać jej rację. W tym tygodniu codziennie grozi mi niezapowiedziana kartkówka z historii, test z polskiego z całej Biblii(ogromny materiał nr.1), test z angielskiego z jedną nauczycielką (jeszcze większy materiał) i test z angielskiego z drugą nauczycielką (kolejny mega materiał).
TATOOOOO!
Mózg odmawia mi posłuszeństwa na samą myśl o tym wszystkim. Dla niezorientowanych: jestem w klasie dwujęzycznej, w języku angielskim mam biologię(2h/tyg), geografię(1h/tyg) i historię(3h/tyg). Samego angielskiego 7h, a w tym roku bierzemy praktycznie tylko słownictwo. Wyobraźcie sobie, co ja teraz przechodzę.
A tak w ogóle, to dzisiaj miałam bardzo udany dzień. Byłam z tatą i z bratem na rynku, kupiłam sobie glany :). Nawet po przymierzeniu już ich nie ściągałam, tylko chodziłam do końca dnia. No i teraz mam czerwone pręgi na łydkach. Wcale mi to nie przeszkadza. Później trafiliśmy do "Krakowskiego Kredensu". Cudowne miejsce :) serwują tam przepyszną gorącą czekoladę i super ciastka(btw. syndrom zimowy dalej daje mi się we znaki. Ważę już 2kg więcej). Na końcu kościół. Nie byliśmy na mszy, akurat nie trafiliśmy. Muszę powiedzieć, że odkąd przestałam chodzić na msze, czuję, że bardziej wierzę w Boga. I czasami mam ochotę po prostu iść do kościoła pomodlić się i porozmawiać.
Ahhh, wygadałam się. Wracam do historii.


petit 26/10/2008 19:56:34 [Powrót] Komentuj| Lay&html by Misuri dla www.szablonart.za.pl |